• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/tyapitesisat/
  • https://plus.google.com/u/0/107794164796403022627/posts
  • https://twitter.com/tyapitesisat
Ehil.com
Tekirdağ Merkez ilçesinde 
Banyo Dekorasyonu, Küvet, Duşakabin Kurulumu, Jakuzi, Kombi ve Radyatör-Kurulum ve Değişim, Su Tesisatı Kurulum ve Değişim, Su Tesisatı Tamir, Banyo Yenileme, Banyo Dolabı Yapımı, Sauna Tamiri veya Bakımı, Sauna Kurulumu, Buhar Odası Kurulumu, Buhar Odası Tamir Bakım, Jakuzi Tamiri Bakımı, Jakuzi Kurulumu, Kat Kalorifer Tesisatı hizmetleri veren Tekirdağ Yapı Tesisat, Ehil.com onaylıdır. (Ehil.com - Aradığın ehil seni bulsun)
Armut.com

   
Facebook'ta Biz..
ACİL SU TESİSAT ..!
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 8°
Site Haritası
Bize Duyduğunuz Güven ve Tercihinizden Dolayı Teşekkürler..!

Anasayfa


     TEAK AĞACI PİVOT KABİN

   
Üretici : PAKDUŞ
Fiyat : 1350 TL 
Ürün Özellikleri
teak ağacı her türlü hava koşullarına dayanabilen, yılların yıpratamadığı bir ağaç türüdür. Ağaçların en kıymetlisidir,nadir bulunur tıpkı elmas gibi.
        Detaylar
 
 
Detaylar

teak ağacı her türlü hava koşullarına dayanabilen, yılların yıpratamadığı bir ağaç türüdür. Ağaçların en kıymetlisidir,nadir bulunur tıpkı elmas gibi. teak ağacı yalnız uzakdoğu'da burma olarak bilinmektedir. Endonezya da oldukça fazla yetişir. az miktarda da buraya komşu ülkelerde bulunur.. bu ağacın genel olarak milyarlık lüks yatlarda kullanılması lüks modası olduğu gibi, suya dayanıklılığının kuvvetli olması nedeniyle de bahçe dekorasyonunda ve bahçe mobilyaları yapımında da kullanılır. Bu değerli ağaç ile yapılmış bir duşakabin Banyonuza son derece estetik ve zerafet katacaktır.